logo
Dołącz plik:…

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu odpowiedzi na przesłaną wiadomość. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawienia, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem Państwa danych osobowych jest Color System Damian Konieczny z siedzibą przy ul. Wspólna 2C; 32-300 Olkusz. Czytaj więcej

Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie do odpowiedzi na przesłaną wiadomość, w czasie niezbędnym do udzielenia wyczerpującej odpowiedzi. Przysługuje Państwu prawo do wglądu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Przysługuje Państwu możliwość wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, niezbędne do udzielenia odpowiedzi na przesłaną wiadomość. Przetwarzanie danych jest niezbędne do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy. Dodatkowe informacje otrzymają Państwo pod adresem: colorsystem@onet.eu lub w Polityce Prywatności.

Nieczytelne? odśwież

Jeśli są Państwo zainteresowani ofertą naszej lakierni proszkowej, zachęcamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.
Color System Damian Konieczny
ul. Wspólna 2C 32-300 Olkusz
Telefon: +48 781 678 508
E-mail: colorsystem@onet.eu
NIP: 574-190-46-31 mapa dojazdu